Wstecz

Mercedes-Benz 190 SL Stan jak nowy

Pojemność skokowa 1 900 cm³

Ilość miejsc siedzących 2

Ilość drzwi 2/3

Ważny przegląd (przeprowadzony w ostatnim czasie)

Kolor szary (metallic)

Kolor (producent) szary

Tapicerka skórzana

Kolorystyka wyposażenia wewnątrz pojazdu: kolor brązowy

Rodzaj paliwa benzyna

Wyposażenie

Opis

Możliwe finansowanie w Ramach kredytu od 3,9%

Prosimy o umawianie się z nami na termin oględzin, ponieważ lokalizacja pojazdu może ulec zmianie. Pojazd posiadający wartość nowego produktu. Informacje podawane w ogłoszeniach oraz zdjęcia stanowią niewiążące opisy i służą jedynie celom informacyjnym. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za błędy literowe oraz błędy związane z przetwarzaniem danych. Podany opis wyposażenia należy sprawdzić dla każdego pojazdu osobno. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek oraz sprzedaży pojazdu w międzyczasie. Zapraszamy Państwa do nas

 

Przedmiotem sprzedaży jest kompletnie odrestaurowany Mercedes Benz 190sl Roadster,w kombinacji kolorów szary / cognac. Pojazd został odrestaurowany przy zastosowaniu oryginalnych części, bardzo starannie i „z uczuciem”. Wszystko zostało wymienione i naprawione. Auto zostało zdemontowane na czynniki pierwsze i ponownie złożone. Karoseria została wypiaskowana suchym lodem i została zmodyfikowana, wszystkie układy, takie jak silnik, skrzynia biegów, dyferencjał, przekładnia kierownicza, hamulca itp. zostały poddane regeneracji. Cała wiązka kablowa została wymieniona, a wszystkie demontowalne elementy instalacji elektrycznej zostały poddane regeneracji. Wymieniono wszystkie gumowe elementy. Każda śrubka została oczyszczona i ocynkowana. Elementy chromowane zostały odnowione lub wymienione. Cała tapicerka wewnętrzna została wykonana na nowo w kolorze cognac. Dach został również wymieniony. Konstrukcja składanego zadaszenia została całkowicie zregenerowana. Auto proponowane do sprzedaży z niemieckimi dokumentami, przeglądem TÜV ważnym na 2 lata, ekspertyzą H i wyceną rzeczoznawcy.

 

Cały proces odnawiania pojazdu został udokumentowany (dokumentacja zdjęciowa).

 

Pojazd był wystawiany na różnych imprezach historycznych rangi krajowej i międzynarodowej. Mercedes jest oczywiście dopuszczony do ruchu jako oldtimer z oznakowaniem H. Auto stoi w naszym salonie i w każdej chwili można je obejrzeć.

 

Wyposażenie:

  • Osłona przeciwsłoneczna po lewej i po prawej stronie
  • Opony z białymi obrzeżami
  • Przegląd TÜV ważny na 2 lata
  • Dopuszczenie H
  • Gwarancja

Stan pojazdu może odbiegać od opisu / zdjęć. Zastrzegamy sobie prawo do pomyłek oraz sprzedaży pojazdu w międzyczasie. Zapraszamy Państwa do nas. EMS Automobile sfinansuje Państwa wymarzony pojazd także bez PIERWSZEJ WPŁATY! Na życzenie możemy wypłacić kwotę związaną z wykupem Państwa starego pojazdu w gotówce!

 

Poszukujemy 190 SL i innych klasyków.
Jeśli chcą Państwo sprzedać swój pojazd, prosimy o kontakt z nami. Płacimy najlepiej za pojazdy / obiekty przeznaczone do odrestaurowania