O naszych wszystkich entuzjastach

Od lat z wielką pasją kolekcjonujemy klasyczne i sportowe pojazdy. To dla nas przyjemność zrzeszać ludzi, którzy dzielą tę samą pasję do pojazdów, którzy, gdy pogoda dopisuje, wyjeżdżają sobie na przejażdżkę lub rywalizują w wyścigach.

 

Ze względu na dużą liczbę członków, która rośnie z roku na rok, nasza kolekcja obfituje w różnego rodzaju egzotyczne okazy.

 

Wybierane są one indywidualnie i z wielkim entuzjazmem, pielęgnowane z miłością, utrzymywane i odrestaurowywane.

 

Aby co i raz zmieniać naszą kolekcję i stawiać sobie nowe wyzwania, co jakiś czas musimy sprzedawać po kilka okazów. Mimo że rozstajemy się z nimi z ciężkim sercem, to właśnie przekazywanie ich w dobre ręce i utrzymywanie bezpośredniego kontaktu z ich nabywcami sprawia, że to przedsięwzięcie odnosi sukces. Tutaj możemy przedstawić innych entuzjastów naszych pojazdów.

 

Jako że w dzisiejszych czasach ekskluzywne sportowe i klasyczne samochody są uznawane przez wiele osób za opłacalną inwestycję, przy czym wielu inwestorów, wiele banków jak również funduszy inwestycyjnych potwierdza to założenie, są Państwo w dobrych rękach, jeżeli chodzi o zainwestowanie kapitału w zakupione u nas okazy. Ponieważ na świecie bez limitu drukuje się pieniądze, kupuje papiery wartościowe i buduje nieruchomości, limitowany pojazd, którego już nie produkują, cieszy się wzrostem wartości odsetek.